Hakkımızda

Hak-İş Çelik Boru

   1975 yılında Hüseyin AKSEKİ tarafından Hak-Su Sanayi ve Ticaret olarak kurulan firmamız, sondaj işletmeciliği faaliyetini Türkiye'nin bir çok bölgesinde göstermekteydi. Bu alandaki tecrübesinden de faydalanarak 1990 yılında Karatay Sanayi'nde Hak-İş Çelik Boru Sanayi ve Ticaret olarak 1250 m2'lik alanda faaliyete başladı.

   Sanayicimizin can damarı olan demir-çelik ve çelik çekme boru ile ekipmanları konusunda tüketicimizin talepleri doğrultusunda gelişen teknolojinin en son bilgilerinide aktararak yararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Ana prensibi; müşteri ihtiyacını istenilen kalite, ebat ve miktarda zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak olan firmamız, stoğu ve çeşitliliği ile müşterilerimiz için her zaman bir avantaj olmuştur. Küreselleşen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak tüketici memnuniyetini vazgeçilmez politika olarak görmektedir.

   Hak-iş Çelik'in için malzeme kalitesi kadar önemli olan bir başka olgu da müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetleridir. Bu yüzden siparişten teslimata kadar vermiş olduğu hizmete büyük önem göstermektedir. Şu anda ise Büsan Organize Sanayi'nde 6000m2 alanda sizlerinde desteğiyle büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

   Tüm Dost ve müşterilerimize, firmamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz...

                                                                                                                                                                                Mehmet Akseki